csende

Kariéra

V současné době hledáme kolegy v těchto regionech:

  • Obchodní zástupce

    Jsi komunikativní? Máš obchodní zkušenosti v oblasti automotivu, průmyslu nebo zemědělství? Hledáš práci a jistotu v zavedené a stabilní firmě?

    Potom pro tebe máme zaměstnání.

    Nabízíme:

    • Stabilní zázemí zavedené společnosti
    • Motivační finanční ohodnocení
    • Volnou pracovní dobu
    • Zaměstnanecké benefity
    • Automobil, telefon, počítač
    • Profesní a odborné zdokonalování

    Požadujeme:

    • Obchodní praxi v oblasti automotivu, průmyslu, nebo zemědělství
    • Samostatnost
    • Spolehlivost
    • Vynikající komunikační schopnosti
    • Touhu po úspěchu a dosažení cílů

    Náplň práce:

    • Hledání nových obchodních příležitostí
    • Poskytování informací a odborné pěče zákazníkům
    • Samostatná obchodní činnost v daném regionu
    • Vykazování odvedené práce
    • Plnění stanovených cílů

  • Automechanik

    Jsi komunikativní? Máš zkušenosti jako automechanik/autoopravář? Jsi ochotný se dál vzdělávat a rozvíjet v oboru? Hledáš práci a jistotu v zavedené a stabilní firmě?

    Nabízíme:

    • Dopravu do a z práce

    Požadujeme:

    • Praxi v oboru automechanik/autoopravář
    • Preciznost
    • Příjemné vystupování
    • Umění komunikace se zákazníky

    • Opravy motorových vozidel
    • Diagnostika
    • Opravy traktorů a zemědělské techniky

Pokud jsi nenašel v naší nabídce práci, která by ti vyhovovala, ale přesto si myslíš, že máš naší společnosti co nabídnout, neváhej nás kontaktovat.

  • Tel.: +420 736 480 879