csende

Mascot® oděvy

Pracovní oděvy značky Mascot®

Pracovní oblečení dánské firmy MASCOT získalo několik ocenění od mezinárodní agentury FROST & SULLIVAN za vedoucí postavení v oblasti kvality, zpracování a designu. MASCOT používá k výrobě pracovních oděvů kvalitní materiály se speciální úpravou, která zajišťuje vysokou odolnost látek a švů. Zpracování střihů a řešení detailů je na nejvyšší úrovni a dává tomuto pracovnímu oblečení výraz jedinečnosti a originality a proto je ho možné v některých případech využít i na freetime aktivity. Revoluční je také řešení švů speciálními nitěmi - trojité stehy na nejvíce namáhaných částech výrobků zajišťují odolnost proti roztržení nebo rozpadání se při praní.

Ve stálé nabídce máme základní druhy pracovních oděvů, a to montérky s laclem RICHMOND, montérky do pasu RHODOS a jednoduché trika POTSDAM.

logo

Mascot® RICHMOND

Trojité švy na nohavicích a v rozkroku. Nastavitelné elastické šle se zapínáním na plastovou přezku. Velká náprsní kapsa s otvorem na pero a s chlopní s krytým zapínáním na cvočky. D-kroužek. Vnitřní kapsa se zapínáním na suchý zip. Nastavitelný pás. Ergonomicky tvarované kalhoty. Přední kapsy. Zapínání na zip. Zesílené zadní kapsy. Nastavitelný držák na kladivo. Stehenní kapsa s klopou s krytým zapínáním na cvočky. Kapsa na metr. Nastavitelné polyesterové kapsy na nákoleníky s chlopní a přístupem shora. Kontrastní prošívání. Reflexní prvky.Trojité švy na nohavicích a v rozkroku.

  • Velikost: C 42 - C 66, dostupná i prodloužená velikost
  • Materiál: 65% polyester 35% bavlna 260 g / m2
  • Norma: Testováno podle EN / ISO 15797 a hodnoceny podle ETSA.

 

Mascot® RHODOS

Dvojité a trojité švy na nohavicích a v rozkroku. Nízký pás. Ergonomicky tvarované kalhoty. Poutka na opasek. Zapínání na zip. D-kroužek. Zadní kapsy - jedna s klopou a zapínáním na suchý zip, jedna se Skyrim zipem. Stehenní kapsa - jedno s chlopní a zapínáním na suchý zip, jedna se Skyrim zipem. Stehenní kapsa na mobil s klopou a nastavitelným zapínáním na suchý zip. Červené kontrastní prošívání na části oděvu. Reflexní prvky. Dostupné v různých barvách.

  • Vhodné i na freetime nošení
  • Velikost: C 44 - C 66, dostupná i prodloužená velikos
  • Materiál: 65% polyester 35% bavlna 260 g / m2

 

Rhodos1
Rhodos2
Rhodos3
Rhodos4

Mascot® POTSDAM

Tkanina s úpravou proti žmolkování. Předeprané. Kulatý výstřih. Žebrový úplet na krku. Lemování kolem krku. Dostupné v různých barvách.

  • Velikost: XS - 4XL
  • Materiál: 60% bavlna, 40% polyester 195 g / m2