csende

Novinky

Příprava na zimu

Příprava na zimu

Zima se nezadržitelně blíží a všichni se určitě někdy setkali s nějakým problémem spojeným s tímto obdobím. Ať už to byla zamrzlá kapalina do ostřikovačů, zamrzlý zámek u auta, nebo potíže se startováním z důvodu špatné baterie.

Nenechte tento rok nic náhodě a nechte si své vozidlo zkontrolovat v našem autoservisu, kde vám naši mechanici rádi poradí, co je potřeba před zimou vyměnit nebo doplnit!

Akce servis říjen

zobrazit více

ASTON MARTIN RACING

ASTON MARTIN RACING

Společnost TOTAL, jíž jsme dlouholetým autorizovaným distributorem, je sponzorem závodního týmu ASTON MARTIN RACING. Díky tomu jsme pro vás získalI několik málo kusů limitované edice oblečení týmu ASTON MARTIN RACING, které se teď chystáme rozdat mezi vás, naše věrné zákazníky.

zobrazit více

ACEA C5

ACEA C5

Nové normy ACEA se vydávají zhruba každé dva roky. Vždy se dočkáme několika menších či větších změn a zpřísnění požadavků na kvalitu motorových olejů. Většinou se jedná hlavně o čistotu vznětových a zážehových motorů, snižování opotřebení a snižování spotřeby paliva. Spotřeba paliva je asi nejsledovanějším kritériem i výrobců automobilů, protože těm snižování spotřeby pomáhá i snižovat emise CO2, na které jsou kladeny čím dál větší nároky.

zobrazit více

Oleje s nízkou viskozitou

Oleje s nízkou viskozitou

V současné době je trendem snižování viskozity olejů a tím dosahování i nižší spotřeby paliva moderních motorů. Poslední novinkou je přidání třídy SAE 20 a pod ní ještě také třídy 16, 12 a dokonce i 8. V nabídce výrobců olejů se tak objevují už i oleje s označením 0W-16.

zobrazit více

Správný výběr motorového oleje

Správný výběr motorového oleje

I když někteří řidiči se fungováním svého vozu moc nezabývají a veškerá jejich starost končí u dveří servisu kam auto zavezou, měli by být i tak schopni pro svůj vůz vybrat správný olej. Nové a moderní motory s nižším třením mohou totiž mít přirozenou spotřebu oleje a při prodloužených servisních intervalech se doplňování oleje může stát nutností.

zobrazit více

Zimní kapaliny

Zimní kapaliny

S námi jste vždy o krok vepředu! :)

Nakupte s námi zimní kapaliny už teď za výhodnější ceny a dodání proběhne podle vašich potřeb. Na skladě pro vás už teď máme připravených více než 15 000 litrů těchto produktů a proto si z naší nabídky můžete vybrat za výhodné ceny v akci "Zimní předzásobení".

zobrazit více

Mascot® oděvy

Mascot® oděvy

Pracovní oděvy značky Mascot®

zobrazit více

Pomáháme mladým talentům

Pomáháme mladým talentům

Již delší dobu sponzorujeme mladého motocyklového závodníka Petra Jadrného.

zobrazit více

Hledáte práci?

Hledáte práci?

Hledáte práci ve svém regionu?

Neustále hledáme nové posily do našeho týmu, takže neváhejte a podívejte se na naši nabídku volných míst v sekci O nás -> Kariéra!

zobrazit více